Gminnie.com » forum » dyskusje » Działka budowlana na sprzedaż w Jerzmanowicach
niezalogowany
zaloguj się
załóż konto

Forum gminy Jerzmanowice-Przeginia

» Działka budowlana na sprzedaż w Jerzmanowicach

Wróć do listy »  
 • odpowiedz | cytuj | zgłoś nadużycie

  ~serr

  napisał 19.08.2013 o 13:04:
  Działka budowlana na sprzedaż w Jerzmanowicach
  działka budowlana do sprzedaży, . Działka ma powierzchnię 800m2. Na działce gaz i prąd, możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej.
  Okolica: niska zabudowa, sklep spożywczy, spokojna okolica.
  Szczegóły oferty na stronie http://adresowo.pl/o/qhe2s3

Wróć do listy »  
temat:

treść:
B I U kolor

twój nick:

Przepisz kod z obrazka:

możesz dodać zdjęcie: (.jpg) lub muzykę .mp3) [max 3MB] 
możesz dodać zdjęcie: (.jpg) lub muzykę .mp3) [max 3MB] 

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
powód:

twój nick:

Przepisz kod z obrazka:

login lub email:

hasło:


nie pamiętam hasła

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj się

Regulamin forum Forum mieszkańców gminy Jerzmanowice-Przeginia

 1. Regulamin okresla zasady swiadczenia uslugi droga elektroniczna przez Gminnie.pl z siedzibą we Wrocławiu, ul. Świdnicka 21/23, 50-066 Wrocław, na rzecz uzytkowników prowadzonego przez nia portalu internetowego Gminnie.pl. Usluga polega na umozliwieniu uzytkownikom bezplatnego uczestniczenia w Forum w celu wymiany informacji, opinii oraz prowadzenia dyskusji.
 2. Portal Gminnie.pl szczególnie dba o merytoryczny i etyczny poziom zamieszczanych wypowiedzi.
 3. Uczestnik Gminnie.pl publikuje komentarze i opinie wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc. Gminnie.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za tresci zamieszczane przez uczestników na lamach Forum.
 4. Nie wolno zamieszczac opinii zawierajacych tresci zabronionych przez prawo, wulgarnych, obrazliwych, naruszajacych prawa osób uczestniczacych w dyskusji, wzywajacych do nienawisci rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy tez propagujacych przemoc. Osoby zamieszczajace takie wpisy moga poniesc za ich tresc odpowiedzialnosc karna lub cywilna.
 5. Gminnie.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, badz usuniecia opinii zawierajacych tresci zabronione przez prawo lub naruszajace zasady powszechnie przyjete za elementarne podstawy kultury i dobrego wychowania; jak równiez prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszajacych postanowienia regulaminu.
 6. Niedopuszczalne jest równiez umieszczanie przez uczestników na lamach Forum tresci o charakterze reklamowym bez uzgodnienia z wlascicielem serwisu.
 7. Gminnie.pl dolozy wszelkich staran w celu zapewnienia prawidlowego dzialania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiazywaniu problemów dotyczacych jego funkcjonowania.
 8. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrazaja zgode na publikowanie tych tresci w mediach wydawanych przez Gminnie.pl.
 9. Regulamin niniejszy obowiazuje od momentu jego opublikowania. Gminnie.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, które staja sie obowiazujace w momencie ich opublikowania na tej stronie.

- zamknij -
 
Redakcja portalu Gminnie.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum oraz w komentarzach. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Strona utrzymywana jest na serwerze w stanie California (USA) Strona nie jest przeznaczona dla użytkowników znajdujących się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej