Gminnie.com » forum » dyskusje
niezalogowany
zaloguj się
załóż konto

Popularne tematy:

GMINNE DROGI

proponuję wymianę opinii na temat naszych gminnych dróg: jaki jest ich stan w poszczególnych wsiach, ile będzie [...]
ostatnio aktywny: 22.01.2015 / 10:50

Ostaniec!

zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat "ostańca".
ostatnio aktywny: 25.01.2015 / 16:25

Kanalizacji nie będzie!

rozmawiałem wczoraj z jednym z najważniejszych. w najbliższych latach nie planuje się rozpoczęcia inwestycji.
ostatnio aktywny: 23.01.2015 / 20:59

kto zastepca

czy ktos wie kto dostapi zaszczytu bycia zastepca piasnika
ostatnio aktywny: 27.01.2015 / 11:56

Scalanie GRUNTÓW CZUBROWICE I RACŁAWICE

http://www.youtube.com/watch?v=qexzw87k4nw pooglądajcie o scalaniu gruntów ;)
ostatnio aktywny: 26.01.2015 / 17:52

Nowi pracownicy urzędu

kolejne osoby zatrudnione w urzędzie. czy wiadomo ile osób startowało w poszczególnych konkursach? czy osoby [...]
ostatnio aktywny: 22.01.2015 / 22:26

Jacek Mitka Kandydat do Rady Gminy

mama nie mogła pogodzić się ze stratą funkcji sołtysa więc promuje syna
ostatnio aktywny: 23.01.2015 / 21:02

Forum gminy Jerzmanowice-Przeginia

temat:

treść:
B I U kolor

twój nick:

Przepisz kod z obrazka:

możesz dodać zdjęcie: (.jpg) lub muzykę .mp3) [max 3MB] 
możesz dodać zdjęcie: (.jpg) lub muzykę .mp3) [max 3MB] 

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
powód:

twój nick:

Przepisz kod z obrazka:

login lub email:

hasło:


nie pamiętam hasła

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj się

Regulamin forum Forum mieszkańców gminy Jerzmanowice-Przeginia

  1. Regulamin okresla zasady swiadczenia uslugi droga elektroniczna przez Gminnie.pl z siedzibą we Wrocławiu, ul. Świdnicka 21/23, 50-066 Wrocław, na rzecz uzytkowników prowadzonego przez nia portalu internetowego Gminnie.pl. Usluga polega na umozliwieniu uzytkownikom bezplatnego uczestniczenia w Forum w celu wymiany informacji, opinii oraz prowadzenia dyskusji.
  2. Portal Gminnie.pl szczególnie dba o merytoryczny i etyczny poziom zamieszczanych wypowiedzi.
  3. Uczestnik Gminnie.pl publikuje komentarze i opinie wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc. Gminnie.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za tresci zamieszczane przez uczestników na lamach Forum.
  4. Nie wolno zamieszczac opinii zawierajacych tresci zabronionych przez prawo, wulgarnych, obrazliwych, naruszajacych prawa osób uczestniczacych w dyskusji, wzywajacych do nienawisci rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy tez propagujacych przemoc. Osoby zamieszczajace takie wpisy moga poniesc za ich tresc odpowiedzialnosc karna lub cywilna.
  5. Gminnie.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, badz usuniecia opinii zawierajacych tresci zabronione przez prawo lub naruszajace zasady powszechnie przyjete za elementarne podstawy kultury i dobrego wychowania; jak równiez prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszajacych postanowienia regulaminu.
  6. Niedopuszczalne jest równiez umieszczanie przez uczestników na lamach Forum tresci o charakterze reklamowym bez uzgodnienia z wlascicielem serwisu.
  7. Gminnie.pl dolozy wszelkich staran w celu zapewnienia prawidlowego dzialania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiazywaniu problemów dotyczacych jego funkcjonowania.
  8. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrazaja zgode na publikowanie tych tresci w mediach wydawanych przez Gminnie.pl.
  9. Regulamin niniejszy obowiazuje od momentu jego opublikowania. Gminnie.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, które staja sie obowiazujace w momencie ich opublikowania na tej stronie.

- zamknij -
 
Redakcja portalu Gminnie.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum oraz w komentarzach. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Strona utrzymywana jest na serwerze w stanie California (USA) Strona nie jest przeznaczona dla użytkowników znajdujących się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej